Dara Rolins: Trpí kvůli rozchodu

Takovou zradu nečekala! DARA ROLINS (45) tušila, že se bude muset po rozchodu s PATRIKEM VRBOVSKÝM (41), známým jako RYTMUS, vyrovnávat s kritikou nebo posměchem fanoušků. Ale určitě si nemyslela, že se do ní pustí i kolegové z branže! Během přenosu z vyhlašování nové královny krásy si totiž uštěpačnou poznámku neodpustil moderátor galavečera MARTIN DEJDAR (53).

Hodně trapný vtípek

Dara byla v rámci vyhlašování České Miss jednou z vystupujících zpěvaček, a když skončila se svojí show, Dejdar poznamenal, že má stále „rytmus v těle!“ Poznámka to byla nevhodná, protože Dara se jeho vtipu vůbec nezasmála. Jenomže ani divákům se drsný vtípek vůbec nelíbil a reagovali tichem, které moderátorovi ukázalo, že jeho poznámka byla jedna velká hloupost.

To se tedy Dejdarovi nepovedlo a Daru uvedl do nepříjemné situace. Zpěvačka se sice snažila tvářit, jako by se nic nedělo, ale je jasné, že poznámka ji před tisíci lidmi musela ranit u srdce.

Také vás může zajímat ...

Tohle mu asi jen tak nezapomene!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...