Dara Rolins v slzách: Zemřel jí otec!

Člověk nejbližší, milovaný tatínek, který ji přivedl ke zpěvu, odešel zpěvačce Daře Rolins (43). Dušanu Rolincovi (+68) loni lékaři oznámili podezření na rakovinu kůže, což jej údajně psychicky hodně poznamenalo.

Osudnou se mu však nestalo onkologické onemocnění, nýbrž několikanásobná mozková příhoda. Byl sice okamžitě převezen do známé bratislavské nemocnice na Kramároch, ale ani péče špičkových lékařů už beznadějný stav nedokázala zvrátit. Zdravotní krize včetně převozu prý proběhly velice rychle a zbytek rodiny Rolincových, maminka Zlatica (71) a sestra Jana (51) se z nečekané ztráty doteď nemohou vzpamatovat. „Chýba mi jak nikto predtým a budem sa musieť naučiť s tým pocitom ďalej žiť,“ vyjádřila se Dara, která zrušila probíhající sérii koncertů.

Dušan Rolinec

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...