Dara šokuje: Nikdy nehřeším!

Pohledná Slovenka Dara Rolins (47) opět ukázala dokonalou postavu v plavkách. Jako vždy při takové příležitosti se ihned objevila spousta komentářů, co za tím je a jak moc musí Dara dřít a odříkat si, aby měla takhle vypracované tělo?

„Hodně lidí dokola řeší moje tělo, postavu.Většinou jde o poklony, ale píšou mi i takoví, kterým přijdu přehnaná, nebo naopak moc vychrtlá.“

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka tvrdí, že svoji postavu má danou od přírody. „Vycházím z toho, co mi genetika nadělila, pracuji s rozdanými kartami. A i když mi to většina z vás stále nevěří, nejsou za tím hodiny dřiny, postavu nemám vydřenou. Mám jednoduše takovou genetiku. Tečka,“ konstatuje. Sama nedrží ani diety, dokonce před nimi varuje. Ale jídlo si hlídá určitě víc než cvičení, rozhodně však nehřeší.

„Hřeším výjimečně a jen málo.

Prostě nikdy neprasím,“ vysvětluje Dara.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...