Datlové chilli kuličky

Jsou jako dělané na večírky, jsou v podstatě delikatesou, pokud vše správně nadávkujete. Ale pozor, pro děti jsou zcela nevhodné.

Ingredience

125 g mandlí, 200 g datlí, 100 g kvalitní hořké čokolády na vaření, 50 g másla, 1 až 2 špetky chilli, na obalování kokos nebo hořké kakao

Postup

Také vás může zajímat ...

Rozmixujeme mandle. Můžeme je podrtit témeř dohladka, ale i nahrubo, větší kousky mandlí jsou naopak vítané. Datle rozmixujeme na hladkou hmotu a spojíme s mandlemi. Ve vodní lázni rozpustíme čokoládu s máslem, přidáme chilli a dobře promícháme. Smícháme hmotu s čokoládou a dobře ji propracujeme.

Pak už jen vytvarujeme kuličky, obalíme například v čokoládě, kokosu, kakau nebo skořici a dáme je ztuhnout do ledničky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...