Datum nehody mi prozradil telefon

Nikdy jsem věštecké schopnosti neměla, najednou se mi ale všude začalo ukazovat stejné číslo. Byl to datum, kdy se stane v mé rodině neštěstí.

Nepatřím mezi lidi, kteří jsou obdařeni nadpřirozenými schopnostmi. Jsem k nim nevnímavá. Kdyby mi někdo řekl, že budu vystupovat ve Stardance, byl by to pro mě přijatelnější zázrak, než setkání s něčím, co jsem si nedokázala svým technickým a stoprocentně racionálním rozumem vysvětlit. Když se to stalo prvně, byla jsem sama doma.

Také vás může zajímat ...

Syn s manželkou odletěli do ciziny, manžel měl své šachové sezení s přáteli a dcera studovala v Brně vysokou.

Byla už tma, vařila si večeři a k tomu si pustila na mobilu svou oblíbenou hudbu a nasadila si sluchátka.

Čísla se opakovala

Najednou mi písnička přestala hrát. Řekla jsem si, že to nemůže být baterií, vždyť jsem telefon nabíjela. Do ticha mi najednou kdosi ve sluchátkách zašeptal čísla: 2910112346. Písnička zase naskočila a hrála dál, jako by se nic nestalo. Podivné. Když jsem druhý den ráno usedla k počítači, zasekl se podobně jako telefon.

A pak se mi najednou začaly na monitoru ukazovat děsivé, brutální a krvavé obrázky, například zrcadlo, na kterém bylo krví napsáno smrt. Když se mi podařilo počítač vypnout, podivně bzučel. Otráveně jsem se posadila v kuchyni u stolu a najednou koukám – přede mnou lístek s rukopisem manžela. Byla na něm napsána čísla v tomto pořadí 2910112346. Okamžitě jsem si vybavila hlas v telefonu.

Jak se manžel objevil, ptala jsem se, co mají ty cifry znamenat.

„V noci se mi zdály, zkusím je vsadit…“

Výhra to nebyla

Smála jsem se tomu, ale manžel si nedal říct. Význam těch čísel jsme pochopily bohužel pozdě. Blížily se Dušičky, syn se vracel z ciziny domů a dcera se chystala přijet z Prahy. Domluvili se, že pojedou společným autem. Dlouhý let proběhl šťastně a syn se snachou přistáli na Ruzyni. Tam je čekala dcera v autě. Domů k nám ale už nedojeli.

Cestou do nich narazil opilý řidič, syn přežil s trvalými následky, snacha zemřela na místě a dcera si poležela v nemocnici naštěstí bez následků. Když jsem se z neštěstí vzpamatovala, došlo mi to. Ta nehoda se totiž stala 29. 10. 2011 ve 23. hodin 46 minut.

Snažil se nás snad někdo z jiných dimenzí varovat?

Simona (63), Telč

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...