Dává teď přednost kariéře

Vrátila se zpět na místo činu. Modelka, zpěvačka a moderátorka Iva Kubelková (43) zažívá velký návrat zpět na televizní obrazovky.

Modelka je poslední dobou hodně žádaná

Také vás může zajímat ...

Před pěti lety skončila s moderováním pořadu o slavných osobnostech TopStar Magazín, nyní opět do pořadu naskočí, jen s tou výjimkou, že se nyní jmenuje Showtime. Nebude ale sama, kdo jej bude uvádět.

Její kolegyní a zároveň konkurentkou je Laďka Něrgešová (44). Je jasné, čím televize Ivu nalákala. „Bude to takové voňavé a nablýskané. Pravý opak ostatních pořadů,“ těšila se.

Zanedbává rodinu?

Jediná věc, která by mohla celý pořad překazit, je nevraživost mezi ní a Něrgešovou. Přece jen, Laďka se na obrazovkách objevuje už dlouhá léta a diváci k ní mají výhrady. Další atraktivní kolegyně by pro ni mohla být velkou konkurencí.

Všichni ale doufají, že si padnou do oka. Kdo však údajně rovněž není rád z její nové práce, je její rodina. O Kubelkové je známo, že je velký workoholik, a poslední dobou jí chodí jedna nabídka za druhou.

Navíc moderování takového pořadu je časově velmi náročné, což si moc dobře uvědomuje. Přesto se ale rozhodla do toho jít, a to i navzdory tomu, že nebude mít na své milované tolik času.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama