David Beckham: Má z ostudy kabát

Nechal si proplatit letenku

David Beckham a Victoria Beckham

Anglická fotbalová hvězda DAVID BECKHAM (41) asi musel ležet někomu v žaludku. Jak jinak si vysvětlit, že se mu do soukromé e-mailové pošty vloupali hackeři a poskytli obsah médiím? A ti, kteří doposud fotbalistu považovali za obdivuhodného muže s velkorysou povahou, se nestačili divit.

Vyšlo totiž najevo, že Backham, který patří k nejbohatším lidem světa a se svou manželkou VICTORIÍ (42) se už léta rád veřejně chlubí svým opulentním životním stylem a luxusem, je ve skutečnosti pěkný skrblík. Jako mnoho celebrit se Beckham angažoval v charitě. Podle soukromé e-mailové korespondence se ale ukázalo, že to dělal jen proto, aby získal rytířský řád, kterým je doslova posedlý.

Když například jel přes UNICEF do Filipín na charitativní akci, požadoval, aby mu organizace proplatila letenku v první třídě a doplatila za luxusnější pokoj, než mu nabídli. Navíc se Beckham v e-mailech vztekal, že mu řád neudělili už dávno, a členy výboru nazval „nevděčnými č*raky“.

Také vás může zajímat ...

Fotbalista tvrdí, že e-maily jsou zfalšované, ale tomu jen těžko někdo uvěří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...