David Hasselhof obvinil ženu z braní drog a získal dcery pro sebe!

Obě strany při rozvodu vyrukovaly s těžkými kalibry!

Nejprve se poznali pracovně. David Hasselhoff (68) a Pamela Bach (56) hráli ve slavném seriálu Pobřežní hlídka. Potom se sblížili i v soukromí.

O tom, že se jednou stane hercem, nepochyboval David Hasselhoff (68) už od raného dětství. Vystudoval herectví a přivydělával si přitom jako model a číšník. Pak zamířil do centra showbyznysu v Americe, tedy do Kalifornie.

Také vás může zajímat ...

Tam se mu podařilo uspět díky seriálu Knight Rider. Během natáčení poznal Pamelu Bach (56), která si v jedné epizodě zahrála. Tenkrát na první pokus z toho ale láska nevznikla.

S první dcerou Taylor Ann.

Měla desítky sourozenců!

Pamela se k filmování dostala šťastnou náhodou. Žila poklidně v Oklahomě, když tam z Hollywoodu přijeli natáčet a jí se podařilo uspět v konkurzu. Také ona se přestěhovala do Kalifornie a živila se tam střídavě jako modelka a herečka. Měla za sebou poměrně zajímavé mládí, málokdo se může pochlubit skoro čtyřiceti sourozenci.

Ne, že by její maminka byla tak přičinlivá rodička, vlastní sestry měla Pamela jen dvě. Rodiče si ale postupně brali děti do pěstounské péče, a těch dětí bylo třicet sedm! S Davidem začala chodit dva roky od prvního setkání. A za další dva roky se vzali. Na líbánky odjeli do Evropy. Zdálo se, že to bude poklidné manželství, kde jeden druhého navzájem podporuje.

Pamela uvedla, že za každým silným mužem by měla stát ještě silnější žena. Věděla, o čem mluví. Doma to totiž nebylo tak růžové, jak se zdálo. David konzumoval víc alkoholu, než by měl. Když svoji závislost přestal ovládat, šel se dobrovolně léčit. To ale nebylo nic proti boji, který se rozpoutal během rozvodového řízení, k němuž došlo v roce 2006.

Nejprve vězení, potom útok psa!

Obě strany při rozvodu vyrukovaly s těžkými kalibry. Pamela tvrdila, že jí David doma bil. Herec přešel do protiútoku a uvedl, že Pamela dlouhodobě brala tvrdé drogy. Hlavní boj se vedl o to, komu budou svěřeny do péče nezletilé dcery. Nejprve se zdálo, že bitvu vyhrává David. Získal dcery do předběžného opatrovnictví.

Moc mu ale nepomohlo, když ho jedna z dcer natočila, jak je doma opilý a polonahý. Nakonec jednu dceru získal David a jednu Pamela. Jejich osudy se pak odvíjely rozdílně. Pamela měla dost dalších problémů. Dvakrát byla zadržená kvůli řízení pod vlivem omamných látek. Poprvé dostala podmínku, druhým přestupkem jí porušila, takže musela na tři měsíce do vězení.

Před časem pak obletěl svět hrůzný obraz jejích zranění po útoku zuřivého psa. Sama je přitom velkou ochránkyní zvířat. Z dramatické příhody měla nejen pokousané ruce i nohy, ale i psychický otřes. David je na tom podstatně lépe. Dal se dohromady s výrazně mladší velšskou modelkou Hayley Roberts (41). Nějaký čas se jí snažil přemluvit ke svatbě a před dvěma lety se mu to podařilo.

Během malého obřadu v Itálii tak vstoupil do manželství už potřetí v životě!

Co ho dostalo do Guinessovy knihy rekordů?

Na prahu sedmdesátky už není David Hasselhoff dávno tím okouzlujícím chlapíkem, který lámal srdce ženským divačkám v Pobřežní hlídce. Díky roli plavčíka Mitche Buchannona se David dostal i do Guinessovy knihy rekordů. Zmíněný seriál se totiž stal nejsledovanějším v historii, vidělo ho přes miliardu lidí.

Možná nevíte, že David není jen populárním hercem a bývalou televizní hvězdou, ale i úspěšným zpěvákem. První album vydal už v osmdesátých letech a jeden čas dokonce vládl německým hitparádám!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...