David Kraus: Jde Klezlovi po krku

Drsné přirovnání

David Kraus.

Už je to 12 let, kdy jsme zažívali hysterii z první řady pěvecké soutěže Superstar. Tehdy jako jeden z porotců mladé talenty hodnotil také profesor zpěvu EDUARD KLEZLA (55). Jemu i ostatním účinkujícím přinesl pořad neuvěřitelnou popularitu. To považoval za nešťastné DAVID KRAUS (36), který tvrdí, že právě kvůli Klezlovi konzervatoř nedokončil.

Klezla měl zpěváka i další studenty šikanovat a způsobovat jim psychické problémy. Zdálo by se, že po těch letech nesváry mezi Klezlou a Krausem utichly, opak je však pravdou. „Dokud bude učit na Konzervatoři Jaroslava Ježka, budu mu dělat ostudu.

Pozor na něj,“ píše Kraus na svém profilu na sociální síti a nebojí se Klezlu přirovnat k nechvalně známému sbormistrovi BOHUMILU KULÍNSKÉMU (57).

Také vás může zajímat ...
Soubor muzikalu Romeo a Julie - turnaj v badmintonu - sport.hala Výstavi?t? Praha - 18.8.2015
Eduard Klezla.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...