David Kraus: Rozchod ho stále ničí

Tohle hudebníka DAVIDA KRAUSE (38) skutečně ranilo. Jeho expřítelkyně, tenistka BARBORA STRÝCOVÁ (32), mu nedokázala do očí říct ani promiň. Že se o rozchodu mezi nimi Kraus dozvěděl až díky mediím, byl určitě šok.

Že ona tvrdila, že spolu už dva měsíce nejsou, zatímco on si myslel, že stále ano, by prý také nějak skousl. Ale že z něj udělá veřejně paroháče se šéfredaktorem Elle PETREM MATĚJÍČKEM (34) a nebude se chtít alespoň omluvit, jí nezapomene.

Také vás může zajímat ...

Zjistil, že ji vůbec nezná

Jako by prý celou dobu, co spolu byli, měl vedle sebe někoho zcela jiného. „Byl to největší můj životní omyl,“ říká teď o Strýcové. Vůbec si prý nevšiml, že sdílí život s člověkem, který nehraje ve vztahu fér.

On sám přiznává, že vztah na dálku není dobrý a tohle je jen důsledek. Ona se vyjadřuje, že jim to spolu prostě už neklapalo. Že by šéf módního časopisu měl pro život svérázné sportovkyně, věčně na cestách, větší pochopení? Nebo mu volný vztah bude také vyhovovat?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...