David Kraus stále nechápe

Celebrity si nemohou být soukromím nikdy jisté, a když byla tenistka Barbora Strýcová (32) odhalena bulvárním fotografem, jak se mucká s vousatým šéfredaktorem Elle Petrem Matejčkem (35), rozpoutala se lavina spekulací.

Chodí ještě s hudebníkem a hercem Davidem Krausem (38) nebo ne? David dával najevo dokonalé překvapení a odmítal se vyjádřit, zkrátka na něm bylo vidět, že ho role paroháče dost překvapila. Vždyť ještě na Karlovarském filmovém festivalu pěl o Barboře chvalozpěvy!

Také vás může zajímat ...

Po provalení rozchodu nicméně Bára nepřesvědčivě prohlásila, že s Davidem nejsou dva měsíce, ač spolu prokazatelně dál bydleli, ale to spíš byl pokus o couvačku z trapasu, že randí tajně se šéfredaktorem. Uvidíme, zda se s ním Bára nesekla.

Když muž vede módní ženský časopis, bývá často čtyřprocentní…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...