David Kraus: Veřejně mu nasadila parohy!

Takové ponížení si opravdu nikdo nezaslouží. Zpěvák a syn moderátora Jana Krause (65), David Kraus (38), se dozvěděl o podvodu své partnery skrze bulvární média. Fotografové vyfotili jeho tenistku Barboru Strýcovou (32) během velmi žhavých chvilek s jiným mužem, který ji na veřejnosti osahával.

Také vás může zajímat ...

Do osudného dne však vypadal vztah mezi hudebníkem a Strýcovou skoro nedotknutelně, nicméně prý procházel delší dobu krizí kvůli jejich odlišnému stylu života. „Já sportovkyně, která musí mít ve všem pořádek a všechno má naplánované na minuty, on umělec, který mě učil, že je občas potřeba vydechnout,“ vysvětlila neshody Strýcová.

To co ovšem tenistka předvedla, bylo opravdu přes čáru, a než udělat z Krause paroháče, měli raději rozchod oficiálně oznámit, ještě před provalením její aféry s šéfredaktorem časopisu Elle Petrem Matějčkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...