David Matásek: Trpí psychickou poruchou?

Někdy mám před představením potřebu si otevřít knížku

Potřebuje svoje rituály. Když je nemá, je zle

Nedávno se DAVID MATÁSEK (54) přiznal k něčemu, o čem vědělo jen jeho nejbližší okolí! Jakmile není něco podle plánu, je zle! Má totiž své oblíbené rituály, například před představením potřebuje mít chvilku jenom pro sebe, a když ji nemá, je zle. Také nesnáší, když někam přijede pozdě.

„Někdy mám před představením potřebu si otevřít knížku, jindy si musím dát čaj, příště chci být sám a zalezu na zadním jevišti úplně do tmy,“ prozradil herec své rituály.

Bývá neklidný

Také vás může zajímat ...

Zkrátka potřebuje mít klid, když ho nemá, začne být silně nervózní. „Říká se tomu obsedantně kompulzivní porucha,“ prozradil Matásek. Kvůli této nemoci tak často zažívá neklid a tíseň, které mu způsobují nutkavé myšlenky. Naštěstí se to prý dá ale léčit speciální terapií.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...