David Prachař: Velký strach z budoucnosti!

Místo vytouženého klidu bude dřít až do úmoru!

Dlouhá léta byl právě David Prachař (59) tou opravdovou hlavou rodiny v pravém slova smyslu. Dokázal ji totiž uživit a to dokonce i během složitých období během budování hnízdečka lásky z polorozpadlého mlýna za Prahou.

Jenže na začátku příštího roku mu bude už šedesát let a samozřejmě tak začíná pomalu přemýšlet o důchodu, protože se začíná cítit unavený. Aby také ne, když je po pracovní stránce tak obrovsky vytížený a navíc se společně s Lindou Rybovou (42) stará doma o dcerky Rozárku (14), Josefínu (13) a Františku (9).

Také vás může zajímat ...

To všechno samozřejmě člověka pořádně vyčerpává. „Na vyplácenou penzi se těším,“ říká Prachař spokojeně. Má to však pochopitelně dvě stránky. Vytoužený důchod neznamená jen odpočinek a klid, ale bohužel také často i značný úbytek financí.

Jeho příjmy jsou navíc pro rodinu klíčové. Z platu Lindy rodina jednoduše nevyžije. Je totiž poslední dobou především divadelní herečkou, jelikož se jí filmové a jiné lukrativní nabídky tak nějak vyhýbají obloukem.

Je tak možné, že sice Prachař půjde do penze, ovšem nebude to pro něj znamenat, že si hodí nohy nahoru, pustí televizi a otevře pivo. Naopak je pravděpodobné, že i během ní bude muset pracovat, aby rodina nemusela otáčet každou korunu.

Má ale ještě po těch letech řehole David dostatek sil na to, aby to zvládl?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...