David se třásl o milionovou vilu u moře!

Hudebník a hitmaker Michal David (58) se loni plácl přes kapsu, když si pořídil vilu na jednom z Kanárských ostrovů, na Tenerife. Ochotně se tehdy tisku pochlubil se snímky dvorku s bazénem, balkónu s vkusnými balustrádami a neméně krásnými dórskými sloupy.

Také vás může zajímat ...

Jenomže radost se nedávno změnila v hrůzu, když autor Dětí ráje a Decibelů lásky uviděl televizní zpravodajství: Tenerife bičoval obrovský příboj, který na pobřeží zdevastoval několik hotelů. „Celou dobu sledujeme počasí a doufáme, že to ze severu na jih Tenerife nedorazí,“ chvěl se David. „Už zítra budu ale na místě.

Snad chaloupku najdu v pořádku a vše dobře dopadne.“ Zatím se však neozval, takže se neví, zda se spokojeně válí u bazénu anebo naopak pobíhá po rumišti a fotí trosky pro pojišťovnu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama