David si nebezpečně zahrává s ohněm. Jak?

Zpěvák Michal David (57) má pro strach uděláno. Otázkou zůstává, jestli si vybral zrovna nejlepší způsob toho, jak ukázat, že se v něm stále ještě skrývá pořádný rebel. Michal se totiž nedávno vrátil ze slunné dovolené na dalekých Maledivách a ukázal se s pořádně spálenou kůží.

Vystavování na ostrém sluníčku mu tak může přidělat pořádné problémy spíš než příjemné hřejivé pocity. „Z každé dovolené se vracím bílý jako sýr, tentokrát jsem se spálil, a pořádně,“ hází si popel na hlavu český hitmaker. Jenže na to už je tak trochu pozdě.

Také vás může zajímat ...

Krále diskoték před nebezpečným sluněním nezastavila ani hrozba z možné rakoviny kůže, která se objevuje právě nejčastěji ze sluncem poškozených pigmentových buněk.

Snad se muzikálový autor poučil, že méně je opravdu někdy více a příště si dá na dovolené lepší pozor na své zdraví.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...