Dcera Alenu Mihulovou drsně kritizuje

Malinko "cikánština"?

Herečka se tu a tam objeví ve výrazném modelu.

V poslední době sklízí ALENA MIHULOVÁ (51) po pracovní stránce jeden úspěch za druhým. Zato v oblasti módy pěkně tápe. A ví to nejen sama herečka, ale často slýchá na svůj nevkus kruté narážky i od své dcery KAROLÍ NY (22).

„Občas si něco obléknu a moje dcera mi stejně jako kdysi můj muž říká, že je to trochu taková cikánština,“ přiznává Mihulová s tím, že právě proto se v tomto směru na dceru ráda obrací a nechává si od ní poradit. „Ve výběru oblečení mi Karolína moc pomáhá.

A je to dobré v tom, že pravděpodobně nebudu usedlou dámou, což bych ale ani já sama nechtěla,“ míní herečka, která o sobě tvrdí, že není vůbec extravagantní typ. Prý má nejraději černou a bílou a jen výjimečně sáhne po nějakém barevnějším kousku.

Také vás může zajímat ...

Zároveň také přiznává, že jí dosti chybí sebevědomí, což se jistě projevuje i v tom, že se raději vyhýbá výstředním modelům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...