Dcera Felixe Slováčka živoří

Zatímco se svou milenkou, výtvarnicí Lucií Gelemovou (34) utrácí plešatý satyr se saxofonem Felix Slováček (74) vesele desetitisíce měsíčně, jeho vlastní dcera, zpěvačka Anička Slováčková (21) obrací každou korunu.

Vykonává celkem běžnou práci v jisté firmě kousek od pražského Náměstí Míru, a podle jistých údajů má 100 Kč na hodinu, což v Praze silný podprůměr, třeba podnájem by si, být bez přítele, rozhodně nemohla dovolit. „Zavolejte jí, já nevím vůbec, ať si dělá, co chce,“ distancuje se od dcery Felix.

„Pravdou je, že nevím o tom, že by našim dětem něco dal, zatímco tu paní sponzoruje pořád,“ komentovala to maminka Dáda Patrasová (61), která se patrně chystá do věci vložit.

Také vás může zajímat ...

Dá se čekat, že manžela brzy „zrichtuje“ jak vítr pastoušku, ostatně peníze, které s Lucií Felix utrácí, jsou zpoloviny její..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...