Dcera mi připravila dvojnásobně nepříjemné překvapení!

Málem mě porazilo, když jsem se dozvěděla, do koho se zamilovala.

Jak se často říká, svět je opravdu malý a tak dochází k nečekaným setkáním.

Život někdy přináší šokující a nečekané situace. Jednu takovou mi loni připravila moje dcera Gábina. Byla tak trochu vymodleným dítětem a snášela jsem jí doslova modré z nebe. Přesto mě dokázala nepříjemně překvapit.

Také vás může zajímat ...

Doufala jsem, že jí to přejde

Už delší čas jsem pozorovala, že dceru něco trápí. V minulosti jsem si zvykla, že se mi Gábina vždy svěřila s tím, co prožívá. Tentokrát dlouho mlčela. Nakonec jsem to nevydržela a zeptala jsem se jí přímo. Viděla jsem, že se o tom nechce moc bavit, ale nakonec z ní vylezlo, že je zamilovaná a že se bojí se mnou o tom mluvit.

Důvod byl zřejmý: jednalo se o muže, který byl dvakrát rozvedený a o generaci starší. Snažila jsem se to ustát s klidem, znala jsem povahu Gábiny a věděla, že rozčilování nebo domlouvání by nepomohlo. Koneckonců bylo jí dvacet let, mohla si dělat, co chtěla. Nezbývalo mi, než doufat, že jí čas otevře oči. Nejednalo se ale bohužel o poslední překvapení v této souvislosti.

To další bylo mnohem horší.

Fotka mě naprosto šokovala!

Za pár týdnů se dcera osmělila a ukázala mi dotyčného staršího přítele na fotce. Málem jsem šla do mdlob, protože tvář, na kterou jsem hleděla, patřila Viktorovi, mému prvnímu manželovi. Byli jsme spolu sezdaní jen krátce, rok a byla to spíš taková studentská urychlená svatba. Pak jsme se rozvedli a už jsme se nevídali.

Po pravdě řečeno, Gábina o tom skoro nevěděla, tohle téma jsme doma moc nerozvíjeli. Pro ni bylo podstatné, že jsem se pak rozvedla s jejím otcem. Ocitla jsem se v nezáviděníhodné situaci. A tušila jsem, že to stejný šok bude i pro Viktora. Ten nemohl nic vědět, Gábina měla příjmení svého otce, mého druhého manžela. Naštěstí vše dopadlo tak, že jsem si mohla oddechnout.

Gábina potkala mladšího kluka a s Viktorem se rozešla, aniž došlo k mému setkání s ním.

Popravdě řečeno, ani nevím, jak bych tu situaci bývala řešila!

Soňa R. (46), Praha

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...