Dcera Michaela Jacksona tvrdí: Tátu zavraždili

Být potomkem superhvězdy nemusí být žádný med, což je vidět na dceři Michaela Jacksona (+50), slečně Paris Jackson (17). Ta sice vypadá jako rodačka z Finska, je bílá a blond, nicméně se považuje za černošku a tvrdí, že se ve čtrnácti stala obětí znásilnění, aniž by tento závažný trestný čin ohlásila na policii.

Nyní se vytasila s tvrzením, že její otec byl zavražděn. Před smrtí prý naznačoval, že kdesi jsou lidé, kteří ho chtějí dostat, a prohlašoval, že ho jednoho dne zabijí. Kdo, to ovšem zpěvák nikdy neupřesnil a za jeho předčasnou smrt byl, jak známo, odsouzen jeho lékař Conrad Murray (63), který mu naordinoval riskantní kombinaci léků.

„Zní to jako totální konspirace, jako hovadina, ale skuteční fanoušci a každý v rodině to vědí,“ prohlašuje Paris, která má za sebou už i pokus o sebevraždu.

Také vás může zajímat ...

Paris Jackson

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...