Dcera o něm nemluví

Někdo by byl za slavného otce rád, ale to rozhodně není případ dcery Pavola Habery (58), kterou má s exmanželkou Naďou (55).

Raději by byla, kdyby otec vůbec známý nebyl. Sice sama Zuzana Koperniechová (35) nijak známá není a v televizi nikdy nebyla, občas na její původ dojde řeč.

Také vás může zajímat ...

A tehdy si přestává být jistá v kramflecích. Nemá ráda fakt, že musí vysvětlovat, čí je dcera a proč to skutečně neměla v životě tak jednoduché, jak si všichni myslí.

Dcera se za něj snad stydí?

Ani sám zpěvák o své dceři příliš nemluví. Proč? Respektuje její soukromí, a navíc se s ní údajně nevídá tolik, jak by se na dceru s otcem slušelo a patřilo.

Že by mu dcera vyčítala, že se s její maminkou rozešli? Habera už má jiný život a nejspíš ho i mrzí fakt, že dcera nechtěla jít v jeho šlépějích a úplně se od něj distancovala. Jako by se za něj styděla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...