Dcera potřebuje jeho pomoc

Karel měl Dominiku velice rád i přes její rebelskou povahu.

Smutný vzkaz vyslala do světa dcera zpěváka Karla Gotta (79) Dominika Gottová (45). Má totiž znovu oči pro pláč, jelikož se vrátila vážná nemoc jejímu manželovi Timovi Tolkkimu (53). Bipolární poruše tak znovu čelí v plné síle a doufá, že v tom tentokrát nezůstane sám.

Také vás může zajímat ...

Před čtyřmi roky totiž od něj Dominika na čas odešla, když se vrátila zpět do rodného Česka, jelikož nemohla jeho stavy dál snášet. Teď mu je ovšem oporou a snaží se mu v boji pomoci. Možná by ale oběma prospělo, kdyby na čas změnili prostředí.

Fanoušci by nejraději Dominiku a jejího manžela viděli v Čechách ve společnosti Karla, který by jim určitě mohl zajistit místo, kde by nějakou dobu mohli odpočívat. Nejspíše by to ale musel zrealizovat potají, jelikož se proslýchá, že Gottova žena Ivana (43) nemá dceru příliš v lásce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama