Dcera se jí posmívá Kvůli Slunečné?!

Rodina je údajně na kordy! Šeptá se, že se už nepohodly i Dana Batulková se svou dcerou Marianou Prachařovou, která jako by jí z oka vypadla.

Ty dvě mají kamarádský vztah a jedna druhou zpravidla velebí do nebes. Teď se však možná přihlásila ponorková nemoc z nouzového stavu, kdy byly spolu obě ženy nedobrovolně zavřené v jednom bytě. Bylo v domácnosti Batulkových vyřčeno něco, co se pak už nedalo vzít zpátky?

Také vás může zajímat ...

Hraje celá rodina

Zdroj blízký Daně a Marianě naznačil, že půvabná světlovlasá dcera vyčetla udivené matce, že bere role v seriálech, které jsou pod její úroveň. Dana Batulková byla bez sebe, když si to od své holčičky vyslechla. Zapomněla už Mariana, jak moc jí slavná máma pomohla? Vždyť to byla právě ona, kdo ji postavil před kamery.

Dívenka dostala svou první roli v pohádce Poklad na Sovím Hrádku, když jí bylo pouhých deset let.

O dva roky později hrála Mariana v seriálu Horákovi, v němž se objevil nejen bratr Jakub (36), ale i maminka Batulková.

Stydí se za ni?

Jak šel čas, máma dceři přihrála třeba i roličku v seriálu Comeback, také si spolu zahrály matku a dceru v Kriminálce Anděl a Mariana se objevila i v seriálu Ulice. Vděčí mámě za mnoho, ovšem teď jí prý vmetla do tváře, že hraje v bezduchých seriálech. Dala jí vlastně najevo, že se za ni stydí. Momentálně Batulková září ve Slunečné, trefovala se tudíž Mariana právě do tohoto seriálu?

Neměla by si zamést před vlastním prahem?

Říká se, že ona sama si nejraději užívá volnosti a přátel, přičemž povinností příliš nemá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...