Dcera shání Brabcovi práci!

Proč to dělá?

Po odchodu manželky potřebuje hrát, aby přišel na jiné myšlenky.

Herec VLADIMÍR BRABEC (82) se po delší době opět „probírá k životu“. Po smrti své manželky se uzavřel do sebe a podle blízkých byl psychicky na dně. Jeho milovaná žena, s níž žil celých 62 let, ho opustila letos v červnu, kdy podlehla mozkové příhodě a herec se z toho dlouho nemohl vzpamatovat. Teď se ale zdá, že se blýská na lepší časy a herci se vrací chuť do práce.

To tvrdí i jeho dcera HELENA, která rozhazuje sítě.

Potřebuje myslet na něco jiného

„Táta by teď potřeboval hlavně zaměstnat hlavu,“ říká Helena, u které nyní herec v Příbrami žije. A Brabec její slova jen potvrzuje. „Mám velkou chuť pracovat,“ prohlašuje legenda, ačkoli jedním dechem dodává, že už na tom se zdravím po prodělaném infarktu není nejlépe. „Hlava mě poslouchá, jen tělo bohužel blbne.

Také vás může zajímat ...

“Jeho prosby byly alespoň částečně vyslyšeny, když dostal příležitost namluvit audioknihu Sherlock Holmes: Hitlerův posel.

Snad bude víc nabídek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...