Dcera Urbánkové se ztrácí před očima

Polovina letošního roku byla u zpěvačky Nadi Urbánkové (79) ve znamení optimismu, vždyť se její jediná dcera, zpěvačka Jana Fabiánová (39) konečně zasnoubila, a sice za kolegu, indoamerického kytaristu Dina Boseho (42).

Naďa se už určitě těšila na budoucí vnuky, ale teď má místo radostných vyhlídek zase starosti. Dcera Jana, jak je vidět na posledních fotografiích, podivně ztrácí na váze a přes vrstvu make-upu je skoro průsvitná. Nechala si sice narůst dlouhé vlasy, ale ty vyzáblost v obličeji jen zvýrazňují. Je snad Jana nemocná? Anebo snad má poruchu příjmu potravy?

Také vás může zajímat ...

Je známo, že její hudební skupina hodně létá po Evropě i Americe, tak že by zpěvačku vyčerpávalo, že je věčně na cestě? Každopádně na potenciální potomky příliš času nemá.

Vyměnila snad děti za kariéru?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama