Dcera Urbánkové točí v Modrém kódu

Seriál Modrý kód čas od času angažuje nějakou celebritu mimo hereckou branži, aby oživila děj a přitáhla další diváky. Tentokrát si fi lmaři vybrali zpěvačku Janu Fabiánovou (41), dceru oblíbené zpěvačky Nadi Urbánkové (80).

Pro ni bylo natáčení šokující, protože jí reálné nemocniční kulisy věrně připomněly, jak se dlouze starala o svou slavnou
a nemocnou maminku v době, kdy bojovala s rakovinou prsu. A nejen to!

Také vás může zajímat ...

V USA kromě zpěvu také pracovala několik měsíců jako pečovatelka o nevyléčitelně nemocné v tamní obdobě LDN. V seriálu nehraje žádnou hodnou sestřičku, ale pěkně nepříjemnou potvoru, manželku pacienta po úraze, a role jí prý dala zabrat.

Největší radost z toho má hlavně její maminka, která jako mladá také hrála v několika fi mech. A šušká se, že se i Naďa Urbánková v Modrém kódu objeví. Koho bude hrát?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...