Dceru vyděsily krvavé skvrny na dlaždicích!

Stejně děsivé jako to, že se krev na dlaždicích objevila, bylo, že náhle zmizela!

Děsivé jevy, které nás šokují, mohou mít svůj původ v tragédiích, které se staly před lety.

Rozvod své dcery Ivety jsem nesla dost těžce, ale stála jsem samozřejmě na její straně. Bylo dobře, že neměla s manželem děti, takže nedošlo k nějakým soudním tahanicím. Po rozvodu si Iveta našla byt ve starém domě v jedné pražské čtvrti.

Také vás může zajímat ...

Její hlas zněl vyděšeně!

Společně s manželem jsme pomohli Ivetě se stěhováním. Vypadalo to, že dcera si našla opravdu hezké bydlení. Brzy se ale ukázalo, že zdání může klamat. Zanedlouho mi totiž Iveta zavolala na mobil a její hlas zněl hodně vystrašeně. Prosila mě, abych za ní hned přijela, že se v jejím novém bytě dějí hrozné věci. Na nic jsem nečekala a za dvacet minut jsem už zvonila u dcery.

Ta mě bez dlouhého vysvětlování vzala za ruku a odvedla mě do koupelny. Zděšení se tam zmocnilo i mě – na dlaždicích byly vidět krvavé skvrny, jako by tam zanechal stopy někdo zraněný. Ptala jsem se Ivety, co se přihodilo. Nevěděla, jen ze sebe vykoktala, že se tam ty skvrny objevily samy od sebe, bez nějaké vnější příčiny. Snažila jsem se dceru uklidnit.

Moc se mi to nedařilo, protože jsem sama byla rozrušená.

Po chvíli jsme se šly opět do koupelny podívat a zažily jsme další šok: skvrny totiž zmizely!

Všechno se znovu opakovalo!

To, že skvrny zmizely, bylo stejně děsivé, jako že se předtím objevily. U vystrašené dcery jsem tu noc přespala. Koupelnu jsme několikrát kontrolovaly, ale už se nic nedělo. Platilo to ještě v dalších dnech – až po týdnu se skvrny objevily znovu. Poté, co se děsivý úkaz opakoval ještě několikrát, rozhodla se dcera přestěhovat.

Od majitelky bytu se pak dozvěděla příšernou věc, která ale vše trochu vysvětlovala. Kdysi před deseti lety si tam jedna rozvedená podnájemnice podřezala žíly. V koupelně pak její mrtvé tělo leželo několik dnů.

Ta hrůzná energie asi zanechala na místě stopy v podobě onoho úkazu, jehož jsme byly svědky!

Radka B. (61), Brno

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...