Dcery jí nedovolí oddychnout

Nataceni odpoledne filmu Decibely lásky - Plzen: 23.9.2015

Ještě do nedávna herečka Iva Janžurová (77) tvrdila, že je v plné síle a do důchodu se rozhodně nechystá. Natočila nový film, vystupuje v divadlech a navíc má prý novou lásku. Jenže v poslední době už na ni asi začíná dopadat únava spojená s operací srdce, kterou prodělala před dvěmi lety a konečně si uvědomuje, že i ona si musí občas říct „dost“.

Také vás může zajímat ...

„Sama sobě jsem slíbila, že se už budu víc šetřit,“ řekla Janžurová. Nicméně její dvě dcery Sabina Remundová (46) a Theodora Remundová (44) tvrdí naprostý opak. Prý jejich mamince práce a život na plné obrátky vyhovuje a svědčí.

Otázkou tedy je, zda to s ní opravdu myslí tak dobře a obávají se toho, že když poleví, začne více stárnout a chřadnout, nebo zda chtějí matčiny slávy ještě co nejvíce využít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...