Vyhazov z Ordinace se nezadržitelně blíží!

Ani oni nemají svá místa v seriálu jistá a mohou o ně přijít.

Zoufalá doba si žádá zoufalé činy. Zlata Adamovská (61) s Petrem Štěpánkem (71) září v Ordinaci v růžové zahradě 2 už mnoho let, ovšem stojí producenty spoustu peněz. Zbaví se jich a uleví rozpočtu?

Také vás může zajímat ...

V českém showbyznysu sotva najdete pár, který by vydělával více. Zlata Adamovská (61) s Petrem Štěpánkem (71) berou v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 královský honorář za každý natáčecí den. Coby ústřední tváře projektu údajně berou 20 tisíc korun za každý natáčecí den.

Doba plná nejistoty

Ačkoli si je ale televizní diváci oblíbili a mnoho z nich si budoucnost seriálu bez této dvojce nedokáže představit, nelze vyloučit, že k tomu skutečně dojde. A pomalu k tomu vše nasvědčuje.

Zlata s Petrem se v něm už neobjevují tak často jako tomu bylo v minulosti zvykem. Producenti se totiž snaží projekt oživit mladými herci a postavami, které mohou nabídnout zajímavější osudy a mají se kam vyvíjet.

Seriál už není tak oblíbený

Pro Ordinaci totiž se startem Slunečné nastaly složité časy. A silné konkurenci se musí přizpůsobit. A jelikož její sledovanost postupně klesá, asi nezbývá producentům nic jiného než začít šetřit. A asi hlavně proto se Adamovská se Štěpánkem v seriálu už tak často neobjevují. To jde totiž ruku v ruce s počtem natáčecích dní.

A pokud začnou natáčení seriálů znovu komplikovat omezení v souvislosti s koronavirem a dojde na další ztráty projektu, určitě nelze vyloučit, že třeba v dohledné době ústřední postavy ze seriálu úplně zmizí. A to by mohla být pro Zlatu s Petrem pořádná komplikace.

Zvykli si na luxus

Není žádným tajemstvím, že si zvykli žít na vysoké noze a asi se jim z nastaveného životního standardu nebude chtít ustoupit. Ordinace pro ně samozřejmě není jediným zdrojem příjmu, ale určitě jedním z těch nejvyšších a hlavně nejvíc dlouhodobých.

Pořádná čára přes rozpočet by to mohla být především pro Štěpánka, který se netají tím, že je pro něj herectví naprosto vším a chce ze své kariéry „vytřískat“ maximum toho, co jen jde.

Asi tak hlavně pro něj musely být dlouhé měsíce bez divadel a natáčení pořádně složité. Vždyť o sobě v minulosti několikrát řekl, že by bez herectví nepřežil a znamená pro něj naprosto vše.

Zlata to s ním doma v karanténě tak asi neměla jednoduché a možná se párkrát stalo, že ho musela uklidňovat a utěšovat, že zlé časy brzy skončí a vše se vrátí do normálu.

Vzhledem k tomu, že se koronavir na konci léta opět začal po naší zemi šířit rychleji, nelze vyloučit, že kvůli tomu na čas přestane fungovat nějaké divadlo nebo se dokonce znovu přestane natáčet Ordinace. Stačí k tomu klidně jeden nakažený, díky kterému budou muset ostatní herci na několik dní do karantény.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama