Dcery jsou z ní na nervy

Už dlouhou dobu je bez partnera, a tak veškeré špatné nálady a chmury tím pádem schytávají její dvě dcery. Herečka ze seriálu Modrý kód Sabina Laurinová (48) se snaží s Valentýnou (18) a Majou (11) trávit tolik času, kolik to jen jde.

Těm už ale začíná maminka lézt pořádně na nervy. Podle nich by vedle sebe konečně potřebovala pořádného chlapa, který by ji zase udělal šťastnou, a její smutek ze samoty by tak šel stranou.

Také vás může zajímat ...

Už by podle nich potřebovala chlapa

Ony samy totiž už takové stavy pomalu, ale jistě přestávají zvládat. Jsou přesvědčené, že Sabina je pořád velká kočka, o čemž nikdo nemůže pochybovat.

A když si neumí poradit sama, rozhodly se, že jí s hledáním nápadníka pomohou. Otázka je, zda by o to Sabina ale stála. Je totiž možné, že o malém plánu svých dcer vůbec nic neví, a kdyby se dozvěděla, co na ni chystají, mohla by se klidně i urazit. Snad ale jejich snahu ocení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...