Dcery se na ni vykašlaly?

Skončila v péči řádových sester! Herečka Jana Šulcová (71) trpěla velkými bolestmi zad kvůli nepříjemnému onemocnění páteře. Nebyla schopna vykonávat běžné úkony v domácnosti, a co je nejhorší, neměly na ni čas ani vlastní dcery Tereza (45) a Rozálie (42), které zkoušely novou divadelní hru.

Také vás může zajímat ...

Nešťastná máma, která tvrdila, že mají holky dost svých starostí, tedy musela vyhledat pomoc jeptišek Boromejek. „Úžasně se o mě staraly. Denně jsem absolvovala několik cvičení, která mi skutečně pomáhala,“ nemohla si vynachválit péči herečka, která už se pomalu vrací na prkna, která znamenají svět.

Hlavně ale znovu zvládá chůzi nebo oblékání. Otázkou je, jestli je návrat do divadla opravdu nutností, a jestli se nepříjemné zdravotní komplikace nemohou vrátit, nebo odrazit ještě v jiných částech jejího těla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama