Definitivně skončila

O jejím konci v seriálu Ulice se mluvilo dlouho. Možná proto měli diváci ohledně odchodu Terezy Bebarové (45) velká očekávání. Bohužel je ale scenáristé zklamali.

Bebarová v seriálu zemřela během pouhých dvou dílů a podle některých bylo vše až moc odfláknuté. „Tohle se hodně nepovedlo. Takový odchod si nezasloužila. Bylo to neprofesionální,“ napsala například jedna divačka.

Také vás může zajímat ...

A tisíce dalších s ní souhlasily. Seriálovou smrt diváci srovnávali s tou Yvetty Blanarovičové (57), která se rozloučila o dost důstojněji. Údajně bylo vidět, že se televize nerozloučila
s Bebarovou zrovna v dobrém.

Tehdy se tak mělo stát kvůli tomu, že herečka začala moderovat soutěž Peče celá země. To se tvůrcům Ulice nelíbilo, a tak s ní udělali rychlý proces. Bebarová v Ulici strávila dlouhých patnáct let a není tedy divu, že ji všechno tak mrzelo.

Nepříjemný konec by i ona možná nejraději vymazala, ale už se nedá bohužel nic dělat. Naštěstí je stále oblíbenější a nebude jistě trvat dlouho a objeví se v nějakém jiném projektu, ze kterého bude mít radost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama