De Nira přestala po letech bavit manželka

Oblíbený americký herec Robert De Niro (75) se po jednadvaceti letech rozhodl rozvést se svou ženou Grace Hightower (63), která je velice známou zpěvačkou.

Už jednou na konci devadesátých let se s ní chtěl miláček žen rozvést, ale nakonec se usmířili a dál společně vychovávali svého syna Elliotta (20). O pár let později si udělali druhou neoficiální svatbu na stvrzení jejich lásky. Jenže teď už dlouho spí odděleně, každý úplně jinde a nekomunikují spolu. „Někdy prostě věci nefungují tak, jak byste chtěli,“ řekl o konci svého manželství.

Také vás může zajímat ...

Opravdu to bylo tak hrozné soužití, že se v jeho věku už nedalo nic jiného dělat? Za svůj život měl celkem tři vážné vztahy- první vztah s herečkou Diahnne Abbott (73), modelkou Toukie Smith (63) a herečkou Grace Hightower.

Tentokrát to skutečně vypadá, že jeho poslední lásce už navždy odzvonilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama