Dědicové po zemřelém Šípkovi budou ve vatě!

Tři měsíce po smrti slavného designéra Bořka Šípka (+66) se pro jeho dědice blýská na blahobytné časy, a současně se vyjasnilo, kdo bude dědit.

Designérova sestra se svého podílu vzdala, takže dědit budou jen Šípkovi synové ze dvou vztahů, Milan (31), Dalibor (29) a Artur (13) ze vztahu s Leonou Machálkou (49) Umělecké skleněné exponáty, které slavný otec vytvořil, se po jeho smrti bleskově vyprodaly. Velký kšeft ovšem teprve vypukne. Šípek byl majitelem vlastní sklářské huti, která s jeho odchodem přerušila produkci.

Teď ovšem jím navržené vázy, mísy a skleničky opět půjdou na trh a budou na dračku. Uvážíme-li, že jedna umělecká sklenka stojí klidně 5000 Kč a váza 20 000 Kč, je jasné, že dědicové třít bídu nebudou.

Také vás může zajímat ...

Sklárnu má ve správě svěřenecký fond, vedený dvěma právníky, a synové do něho nemohou libovolně zasahovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...