Definitivní konec! Kvůli dětem?

O tom, že vztah zpěvačky Barbora Polákové (36) a herce Pavla Lišky (48) prochází krizí se v podstatě mluví už více něž dva roky. Ani jeden z nic se k tomu nikdy nechtěl vyjadřovat.

Teď už ale podle všeho došlo i na stěhování. Odstěhoval se však pouze Pavel. Herec byl už mnohokrát viděn, jak vychází z domu na Žižkově, zatímco Bára a jejich dvě malé dcerky stále obývají jejich byt na Vinohradech.

Také vás může zajímat ...
Výlety s dětmi už jsou asi minulostí

Tam také Pavel svoje holčičky ráno vyzvedával, aby je odvedl do školky. Otázkou zůstává, co krach, kdysi tak velké lásky, způsobilo. Mluví se o oboustranné nevěře. Možná je ale také to, že si prostě nerozuměli ohledně výchovy.

Bára je dle svědectví lidí z jejího okolí velmi benevolentní matka a dcerky Ronja (5) a Rika (3) si mohou v podstatě dělat, co se jim zlíbí. Že by si pro své děti Liška představoval trochu přísnější ruku? Nebyli by prvním párem, kterému se stal osudným právě různý styl výchovy společných potomků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama