Definitivní konec slavného páru?

Dlouho se spekulovalo o tom, že se herečka a zpěvačka Bára Poláková (36) a její muž, herec Pavel Liška (48), rozešli. Ani jeden z nich se k tomu nechce vyjadřovat.

Přespávají už dlouho každý jinde?

Také vás může zajímat ...

Teď se zdá, že vztahu odzvonilo. A to i přesto, že spolu mají dvě malé holčičky, Ronju (3) a Riku (1,5). Liška má ještě z prvního manželství s Kristýnou Bokovou (37) syna Šimona (14). Jak se zdá, podle očitých svědků už oba manželé přespávají každý na jiné adrese.

Společný byt mají nedaleko Riegrových sadů, ale tam Liška v uplynulých týdnech už párkrát nespal. Zjistili to fotoreportéři Blesku, když sledovali, jak je Liška v poslední době vytížený. Dokonce natolik, že manželku nedoprovodil ani na jednu z jejích posledních premiér.

Ani na film Bábovky, ani na film Krajina ve stínu. Tam jí naopak společnost dělal přitažlivý kolega Stanislav Majer (42) a bavili se spolu tak dobře, že se v kuloárech začalo šeptat, že je to víc než jen kolegiální vztah.

Opustil ji krátce po druhém porodu

Polákové se není co divit, že ji vztah s nezodpovědným Liškou přestal bavit. Které ženě by se líbilo, že po návratu z porodnice si manžel odjede na tříměsíční dobrodružství? S hereckým kolegou Janem Révaiem (45) si vyrazili na pánskou jízdu po Střední Americe, kde na motorkách natáčeli dokument. Bára na všechno zůstala sama.

Svoji ženu tak herec opustil v nejméně vhodnou dobu a nechal ji v podstatě na holičkách.

Bránila manželství do poslední chvíle

Už loni se v kuloárech začal řešit jejich rozchod, protože z páru, který se do té doby choval jako zamilovaní puberťáci, začal najednou čišet chlad a odstup. Bára ale mlžila a zapírala neshody. „Ne, vše je při starém,“ odpovídala s úsměvem, i když to už asi nebyla pravda.

Herci se ale spolu ukazovali čím dál méně. A po boku své ženě nestál Liška ani letos v létě, kdy se rozhodla otevřít vlastní obchod. „Bylo to náročné, otevřít za tak krátkou dobu, a spánek aspoň pět hodin denně byl docela luxus,“ řekla Bára, které v té době hodně pomáhali se dvěma dcerami její rodiče.

„Bez nich bych to nezvládla,“ připustila a ani slovem se nezmínila o manželovi. To přátelé páru byli sdílnější a připouští, že i v této náročné chvíli se na ni Liška vykašlal a nechal ji, ať si poradí. Kdo by tedy takového manžela chtěl?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...