Definitivní konec snů o svatbě?

Její úsměv je pověstný a je téměř nemožné vidět ji vážnou. Hvězda TV Nova Lucie Borhyová (42) ale zveřejnila své foto z posilovny, kde se sice o úsměv snaží, její oči ale prozrazují něco zcela jiného. Jsou velmi smutné. A její fanoušci to pochopitelně nemohli přehlédnout!

Hned se začali ptát, zda je vše v pořádku. „Jseš nádherná, Lucko. Ale máš smutné oči,“ uvedl jeden ze zneklidněných fanoušků. Ti se pochopitelně hned začali obávat, že Lucii potkalo další zklamání v lásce.

Také vás může zajímat ...

S brněnským podnikatelem Michalem Smečkou (31) žije moderátorka už skoro čtyři roky. Sama se nechala slyšet, že by se nebránila dalším dětem, protože vždy toužila po velké rodině. A je jasné, že by se také ráda konečně poprvé vdala.

Lucie Borhyová (42) a Michal Smečka (31)

Tři žádosti o ruku, a stále svobodná

Doteď byla jen sběratelkou žádostí o ruku a má dvě děti se dvěma různými partnery, ale svatba žádná. A po té přece touží každá žena! „Je pravda, že jsem byla už třikrát v životě požádána o ruku, takže jsem vlastně už třikrát skoro vdaná byla.

Mám doma tři zásnubní prstýnky, ale ani s jedním z bývalých partnerů, jsem neskončila před oltářem,“ přiznává upřímně Borhyová. Pravděpodobně nikdo nebyl ten pravý. Přesto už o podobě svatby měla jasno. Chtěla ji mít v cizině, protože miluje moře, teplo a slunce. Teď už by ale svatbu brala kdekoli.

Utěšuje ji snad neznámý ctitel?

Co když ale její mladý partner ještě není na takový závazek připraven a vše si rozmyslel? Že se ve vztahu objevily trhliny, ukazuje i to, že na veřejnosti opět jako by se Smečka propadl do země a Lucka je vždy sama. Navíc se začíná proslýchat, že na ni po vysílání čekává luxusní vůz, který ji prý odváží. A prý se nejedná o hýčkání současného milence.

Tajemným neznámým je údajně bohatý muž z vedení televize, který ale má být ženatý. Potřebuje snad usměvavá moderátorka utěšovat? Nezahrává si ale s vlastní budoucností i s vysněnou svatbou? Nebojí se, že s novým nevhodným partnerem by mohla přijít o vše, včetně práce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama