Definitivní konec v Ulici?

Už nějaký ten rok se objevuje v nekonečné Ulici. Sympatická představitelka barmanky Šárky Malvína Pachlová (29) ale nedávno dostala nabídku, která se jen těžko odmítá.

Bude totiž novou tváří seriálu Sestřičky Modrý kód, kde si zahraje po boku Daniely Kolářové (74), Pavla Nového (72) a Jana Nedbala (30). Mnozí si však hned po tomto zjištění kladli otázku, co bude s Ulicí. Říká se, že tam měla už dávno skončit.

Také vás může zajímat ...

Nejspíš se jí to vyplatí i finančně, neboť si nedávno měla svým kolegům postěžovat, že se ohledně peněz ocitla až na samém dně. V poslední době měla sice v seriálu o něco výraznější linku, než tomu bylo v minulosti, stále to ale nebylo ono.

Mladá herečka zatoužila po změně a zahraje si tak v jiném seriálu

Není se tak čemu divit, že jde za lepším. Za vším má údajně stát její partner, jehož už pěkných pár měsíců tají. Ten ji měl pořád popostrkovat, aby se konečně odhodlala k velké změně.

A nakonec mu očividně podlehla. Doufejme, že nebude brzy svého rozhodnutí litovat. Kdoví, třeba si Ulici přece jenom nechá v záloze. Divákům ale bude chybět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama