Definitivní konec!

Vdáli už slyšela svatební zvony, ale její snoubenec je rázem utlumil. Herečka Simona Babčáková (47), která se proslavila seriálem Comeback, je znovu sama.

Její partner, fitness trenér Ian Adensam (43), před pár dny oznámil jejich rozchod. Co se stalo? Druhá karanténa údajně s jejich vztahem dost otřásla. Často se hádali a už to zkrátka nebylo to, co dřív.

Také vás může zajímat ...

Ian nechtěl ztrácet energii a čas nesmyslnými spory, a tak se se Simonou rozešel. I když svalnatý trenér tvrdí, že se na ukončení vztahu dohodli, iniciovat ho měl především on.

Dohodila mu práci, on se jí odvděčil rozchodem

Simona je z celé situace určitě hodně smutná, protože svou vysněnou svatbu s mužem snů měla už konečně na dosah. Ze dne na den ale všechno skončilo. Proč ale Ian najednou tak otočil?

Díky Babčákové šla jeho kariéra fitness trenéra strmě vzhůru, protože mu dohodila spoustu nových klientů. Šlo především o její kolegy a kamarády z divadla. Působí to, jako kdyby Ian Simonu využil ke svému prospěchu, a pak ji jednoduše opustil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama