Definitivní sbohem!

Diváci, kteří se těšili, že herce Ladislava Mrkvičku (81) uvidí v připravované čtvrté řadě seriálu Policie Modrava, zažili velké zklamání.

Herec totiž potvrdil to, co většina jeho blízkých už dávno tušila. A sice, že s hraním je pro něj konec! Na vině je Parkinsonova choroba, která Mrkvičku už nějaký čas sužuje. „Nechci už točit. Je to moje definitivní rozhodnutí. Bolí mě už naprosto všechno,“ říká herec s tím, že režisér jeho postoj respektuje a k dalšímu natáčení už ho ani nepřemlouval.

Také vás může zajímat ...
Charismatický herec dal herectví sbohem.

Že je jeho stav opravdu na pováženou dokazuje i fakt, že on sám si vypořádal všechny pozemské záležitosti. „Už jsem šel k notáři sepsat i poslední vůli.

Bylo už na čase, protože považuju opravdu za zázrak, když se ráno probudím,“ prozradil Mrkvička, který ale navzdory všemu prý mívá i lepší dny. Jeho blízkým nezbývá než doufat, že těch dobrých dní bude ještě hodně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama