Dejdar málem skončil ve vězení

Ne vždy se natáčení obejde bez problémů. S odstupem času Martin Dejdar (53) přiznal, že kvůli komedii Slunce, seno, erotika, která se natáčela v Itálii, málem skončil za mřížemi. Herečka Valerie Kaplanová (†81) se snažila jako jedna z hereček finančně pomoci, jelikož s cestou byly potíže a nebylo peněz nazbyt.

Také vás může zajímat ...

Vybrala tak staré valutové konto a dala Dejdarovi 10 kanadských dolarů. „Šli jsme je v Itálii vyměnit, že jí koupíme nějaký dárek, najednou se ale v bance rozezvučely sirény,“ popisuje jak s Oldřichem Kaiserem (63) málem skončili v base.

Peníze totiž byly falešné. Hercům se nakonec podařilo vše vysvětlit a dokonce Valerii přivezli dárek přivezli. Martin si teď ale nejspíš po každém výběru z bankomatu raději všechny bankovky překontroluje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...