Dejdarův syn se skrýval před hurikánem

Vášeň ho nepřešla ani ve stáří.

Nelehké chvilky prožili v Praze herec Martin Dejdar (52) a jeho manželka, právnička a bývalá modelka Daniela (46). Vyrazili spolu sice do společnosti na slavnostní otevření módního obchodu, ale v myšlenkách byli na Floridě.

Tady totiž zůstal jejich syn Matěj (19), který se tu snaží prorazit jako hokejista. Jenomže jindy slunečný poloostrov se, jak známo, stal terčem hned dvou hurikánů krátce za sebou a oba rodiče měli pochopitelně starost.

Také vás může zajímat ...

Matěj naštěstí nalezl včas útočiště v jednom z podzemních bunkrů a o tom, co se děje, maminku i otecka průběžně informoval. „Chytlo to jen jižní část Floridy a pak ten hurikán zeslábl a nenapáchal takové škody.

Vše se vrací do starých kolejí,” oddychl si Dejdar, kterého nezviklaly ani zprávy o záplavách a řádění kriminálních gangů v opuštěných obchodech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...