„Dejte pryč tu sochu!“ žádá syn Špinarové

Rozruch kolem bronzové sochy zesnulé zpěvačky Věry Špinarové (+65), odhalené nedávno v Husově sadu v centru Ostravy, rozhodně neutichá, naopak.

Její syn, hudebník Adam Pavlík (45) podporován mnoha přáteli, např. zpěvačkou Heidi Janků (55) je sochou, o níž prohlásil, že na ní skutečnosti odpovídají pouze matčiny kozačky, zhrozen, a podal na městskou část Moravská Ostrava a Přívoz žádost o její odstranění. Ta byla starostkou a radou zamítnuta, ale od Adama to jistě není žádost poslední.

Také vás může zajímat ...

Pavlík, jenž za odstranění sochy, která se prý podobá baviči Milanu Šteindlerovi (61), hodlá jít přímo na zasedání zastupitelstva a ptát se radních jednotlivě, co se jim na soše líbí.

Za stávající sochu v hodnotě 600 000 Kč chce sochu jinou, a když své stanovisko neprosadí, chce bronzový paskvil osobně zahalit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...