Dejte si koupel snů

Není nad to, dát si v sychravém podzimní, počasí horkou koupel. Ale ne jen tak obyčejnou! Bylinné a vonné koupele pomáhají uvolnit nejen ztuhlé svaly a nabrat novou energii, ale zároveň umožňují, abyste si dostatečně odpočinula a všechny nepříjemné myšlenky alespoň na chvíli vypustila z hlavy

Také vás může zajímat ...

Pro zdraví a hebkost

Jablečný ocet podporuje vaši imunitu. Také čistí, změkčuje a zároveň pomáhá pokožku chránit. Po koupeli bude zároveň krásně hebká. Vanu si napusťte horkou vodou a přidejte 3 dcl kvalitního jablečného octa.

Pročistěte si tělo

Potřebujete své tělo zbavit všech nahromaděných škodlivin? Použijte hořčičná semínka, která podporují prokrvení organismu. Stačí do horké vody hodit dvě hrsti rozemletých zrn. Nikdy nepoužívejte hořčici.

Heřmánek uklidňuje

Trpíte vyrážkami a bojíte se, že vás po koupeli bude svědit a pálit? Zabojujte proti ní heřmánkem! Dokonce zmírňuje napětí a stres. Dvě hrsti sušených květů heřmánku spařte v litru vařící vody a nechte patnáct minut louhovat. Pak přilijte do koupele.

Klidný spánek

Na nespavost a nachlazení potřebujete mléko s medem. Dvě nerozlučné suroviny hydratují, vyživují i zklidňují. Menší hrníček medu rozpusťte v půl litru horké vody a pak přilijte litr mléka. Směs vlijte do vany.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...