Dělá dusno

Když před pár měsíci udeřila naplno koronavirová pandemie, byl z toho celý nešťastný. Zdeněk Žák (68) si v té době posteskl, že hraní je celý jeho život a také jediný způsob obživy. Nedávno zjistil, jaké je to žít v nejistotě, situace se ale může velice brzy opakovat

Nevěděl, co s ním bude, zvlášť, když je na jeho výdělcích závislá celá jeho rodina. Všechno nakonec pominulo a hvězda seriálu Slunečná se zase mohla vrátit před kamery.

Také vás může zajímat ...

Jak teď ale herec přiznal, na place to s ním asi nebude zrovna dvakrát jednoduché. Často si prý nebere servítky ani před samotnými režiséry, navíc jim má často mluvit do práce. Dělá ale dobře?

Nemůže si pomoct

Žák přiznal, že dřív by takové chování u něho nepřipadalo v úvahu, čím je ale starší, tím víc má potřebu dávat nahlas svůj nesouhlas. Svým mladším kolegům se snaží pomáhat, jak jenom může, tím si ale proti sobě poštvává právě tvůrce.

Nebojí se ale, že by kvůli tomu mohlo přijít o práci? Možná by si měl raději dávat pozor na pusu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...