Dělá jí naschvály?

Už spolu nejsou celkem dlouhou dobu, ale ona má zřejmě stále zapotřebí si čas od času do své rivalky rýpnout.

Když dal před časem hokejista Tomáš Plekanec (37) vale své manželce Lucii Vondráčkové (40), čekal, že kolem toho bude pořádný humbuk. A navíc, když si hned po rozchodu začal s tenistkou Lucií Šafářovou (33), vzbudilo to ve všech velké podezření z nevěry.

Také vás může zajímat ...

Z pošťuchování sokyně už si vůbec nic nedělá

Šafářová si momentálně po boku Plekance užívá rodinnou idylku, nedávno porodila dceru Leontýnku, ale co se týče svatby, tak mlží. Tak trochu tím naznačila, že už jsou s Tomášem svoji, jen na to zatím nikdo nepřišel.

Svou sokyni v lásce Vondráčkovou tím asi chtěla popíchnout, ale jediné, co má zpěvačka s exmanželem řešit, jsou jejich děti. On jako člověk je jí už nejspíš ukradený. O muže nouzi nemá, poslední dobou se kolem ní podezřele motá například Sámer Issa (34). Šafářová se asi snaží Vondráčkovou trošku provokovat, nejspíš ale zbytečně plýtvá energií.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...