Dělá jí radost

Dříve bývala hojně obsazovanou hvězdou. To se ale po čase změnilo a Ivana Andrlová (59) si začala na nedostatek pracovních nabídek stěžovat.

Když už nějakou roli konečně dostala, posteskla si, že ji tvůrci po velmi krátké době z projektu odstranili.

Také vás může zajímat ...

Herečku tak kvůli tomu často trápily pocity méněcennosti a pořád řešila, co všechno dělá špatně, že se jí najednou tak přestalo dařit.

Sice hraje v divadle, ale co se týče filmové a seriálové tvorby, pořád to není žádná sláva. Andrlová ale přiznala, že má naštěstí na všechny chmurné myšlenky lék – a to svoji vnučku.

„Já mám v životě dvě nabíječky. Jednou je moře a teď mám druhou, vnučku. Je to úžasný a úplně jiný než být máma,“ pochvaluje si Ivana.

Navíc se díky nejmladšímu členovi rodiny konečně po letech naučila trpělivosti. Díky malé Rozárce (2,5) ani nelituje, že zrovna nic netočí. Alespoň má na ni totiž víc času. Všechno je zřejmě tak, jak má být.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...