Dělá jí žárlivé scény?

EVA PERKAUSOVÁ (26) je už ale pár let zadaná s podnikatelem IVANEM HECKEM (38). Má si ale náramně rozumět i s kolegou ROMANEM ŠEBRLEM (46).

Jejich vztah se zdá být pevný jako skála, ale ve skutečnosti se údajně dost otřásá. Atraktivní moderátorka Eva Perkausová (26) žije se svým přítelem, podnikatelem Ivanem Heckem (38), už pár let.

Také vás může zajímat ...

Na veřejnosti ho ale ukázala až roky poté, co se začali scházet. Od té doby už uběhl nějaký čas a zdá se, že jim všechno perfektně klape. Tedy alespoň takhle to prezentují.

Jde o peníze?

Svou roli v tom asi hrají i peníze. Ze začátku si Ivan Evu rozmazloval, kupoval jí, co jí na očích viděl. Teď ale Perkausová vydělává víc než před několika lety, a radost si dokáže udělat i sama. Dřív vyhledávala muže, kteří ji zasypávali luxusem, ale to už zřejmě není to, co hledá.

Možná zkrátka zatoužila po pohodovém chlapovi, který ji dokáže kdykoli rozesmát. Toho ale ve svém životě koneckonců už má, a je jím její kolega Roman Šebrle (46). Eva s ním moderuje Hlavní zprávy, a patří mezi nejoblíbenější hlasatelské dvojice.

V jednom kuse se smějí

Blondýnka si s Romanem sedla na první dobrou. Oba prý mají stejný smysl pro humor a mimoto se Šebrle chová k Perkausové šarmantně a pozorně. Eva si toho pochopitelně všímá, které ženě by to nelichotilo.

Dlouhou dobu byli vnímáni jako nejlepší kamarádi, ale mezi přátelstvím a láskou bývá často jen velmi tenká hranice. Mohli by ji opravdu moderátoři překročit? Zdroj ze štábu zpráv se ale měl nechat slyšet, že jak Eva, tak i Roman mají v poslední době docházet do studia podstatně dřív a nemá za tím stát jen příprava na vysílání.

Vůbec se mu to nelíbí

I sám Hecko si údajně začal všímat toho, že se chování jeho přítelkyně dost změnilo. Dřív s ním byla do poslední minuty a na natáčení neměla chodit dřív, než bylo potřeba. Ivan Romana pochopitelně zná, ale nikdy předtím ho nebral jako nějakou konkurenci.

Situace se ale prý změnila, podnikatele nenechala ani trochu chladným. Jenže Eva si z jeho žárlivé scény údajně nic moc nedělala. A jak to asi vypadá na druhé straně? Romanova manželka Eva (44) si svého muže pořádně hlídá.

V minulosti si totiž dost zavařil, před pár lety se na jednom z večírků líbal se sekretářkou televize. Fotky, na kterých se s dotyčnou láskyplně objímá, tehdy obletěly celý internet a snad všechny časopisy.

I Evě se má zdát divné, proč k sobě mají Roman s Evou tak blízko, a asi to nenechá jen tak. Nejspíš se bojí, aby ji manžel neponížil dalším skandálem.

Koho si vybere?

Na jedné straně má movitého partnera a na té druhé kolegu, se kterým si rozumí jako s nejlepším kamarádem. Koho si nakonec vybere?

Ve vztahu s Ivanem jí to má skřípat právě kvůli jeho přílišné žárlivosti a Evu to možná už všechno přestává bavit. S Romanem ale nic takového řešit nemusí. Má tak nejspíš jasno. Otázka však je, zda by kvůli ní Šebrle opustil rodinu

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama