Dělá manželovi naschvály?

Před pár dny oslavili jedenácté výročí svatby. Nicméně herečku ze seriálu Slunečná EVU DECASTELO (41) má v posledních měsících její manžel RENÉ DECASTELO (47) pořádně štvát. Proč tak najednou?

Tráví spolu čas jak doma, tak i v práci, a to bývá v manželství dost na škodu. Eva Decastelo (41), která hraje ve Slunečné, vídá svého muže Reného (47) dennodenně. K seriálu totiž píše scénář.

Také vás může zajímat ...

Do toho v něm hrají i jejich dvě děti, takže jde o takový jejich „rodinný podnik“. Ze začátku se to na jejich vztahu nijak nepodepisovalo, naopak jim společný čas prospíval a vše se zdálo být zalité sluncem.

Postupem času ale začal být na Reného vyvíjen nátlak. Diváci toužili po vyjasnění všech zápletek, chtěli pořád víc a víc,a on se nedokázal zastavit. Pak si svou frustraci asi vyléval na manželce, která toho měla tak akorát dost.

Vůbec si jí nevšímal

Není žádnou novinkou, že Eva je temperamentní žena, která touží, aby jí muž věnoval pozornost. Hlavně tedy ten její. To už se ale dlouhou dobu nedělo, a ona tak byla bezradná.

Nejspíš se rozhodla, že to takhle ne-může nechat a zakročí. A měla zvolit dost riskantní cestu. Ví, že je její manžel poměrně žárlivý typ, a tak chtěla této slabiny využít.

Na svůj profil na sociálních sítích přidala dost odvážné fotografie z bazénu. Na jedné z nich je sice v plavkách, na té druhé se už ale předvedla bez podprsenky.

René musel být ve velkém šoku, když na ně narazil, a s manželkou to údajně chtěl ihned řešit. A Eva si mohla mnout ruce. Její plán tak vyšel a překvapivě rychle.

Začal se jí posmívat?

Tedy až do té doby, než se k tomu sám vyjádřil. Údajně měl totiž reagovat jinak, než by herečka očekávala. René se jí totiž měl tak trochu vysmát za to, že se snaží získat pozornost sexy snímky.

Už když přednedávnem fotila Decastelo pro Playboy, tak se jí měl manžel posmívat. Proč to ale své ženě dělá? Nezdá se mu snad už přitažlivá?

Přece jen věděl, koho si bere, takže nemůže být nijak překvapený. Vždyť i svatební šaty měla Eva průhledné. Na druhou stranu ale asi nečekal, že i po tolika letech bude mít Eva takovou touhu se odhalovat.

To ji jistě muselo hodně zamrzet. A zvlášť v období, kdy slavili výročí 11 let od svatby. Možná jí prolétlo hlavou, že by bylo asi lepší, kdyby přece jenom udělal raději nějakou žárlivou scénu, než že jí srazí sebevědomí na nulu.

Dokáže to přijmout?

Eva byla a je vždy pro každou legraci, ale aby se jí někdo vyloženě posmíval, to už je asi přespříliš. S manželem se to jistě snažila vyřešit, zdá se ale, že to moc nepomohlo.

Pořád je pro něj prioritou práce a rodinu jako kdyby odložil na vedlejší kolej. Eva ale není jediná, komu to má vadit.

Radostí neskáčou ani jejich dvě děti, které by jistě taky chtěly, aby trávili víc času jako rodina a užívali si normálních aktivit jako každý jiný.

Na to ale zřejmě René taky zrovna moc neslyší. Možná by i sám chtěl, závazek je ale závazek. Stojí mu ale pohádková výplata opravdu za to? Možná mu to všechno dojde opravdu pozdě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...