Dělá na ni nátlaky kvůli miminku?

Vztah tenistky Karolíny Plíškové (27) a komentátora Michala Hrdličky (30) nabral poměrně rychlý spád. Moc se totiž neočekávalo, že společně skončí před oltářem, už jen proto, že se o Michalovi dlouhodobě spekulovalo, že jde o velkého sukničkáře.

A jelikož se v poslední době Karolíně nevyhýbají zdravotní problémy, proslýchá se také, že by se mohlo jejímu manželovi podařit přesvědčit ji, aby společně založili rodinu. Plíšková by si tak alespoň na nějaký čas od tenisu odpočinula a třeba by se jako matka dokázala vrátit v lepším rozpoložení.

Také vás může zajímat ...

Tomu také nahrává skutečnost, že se Karolína nebrání i dalším možným aktivitám, jako je focení či reklama. Jakoby se snad společně s Michalem snažili našetřit co nejvíce financí, aby mohli případného potomka co nejlépe finančně zabezpečit.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...